Yllka Kuqi, vjen sërish me imazhe të reja

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka sjell fotosesionin e ri në të cilin shfaqet me stil të ri të flokëve

Ky set fotografik i artistes Kuqi, është mjaft i veçantë teksa pozon pa reçipeta dhe zbulon më shumë se ç’duhet

Këngëtarja shqiptare me këtë stil ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e nuk ka si të mos komentohet nga publiku

Por, vetëm pak nga publikimi, Yllka duket se i ra pishman dhe e fshiu këtë fotografi provokuese

E sa i përket projekteve muzikore “Je dashnia”, mbetet kënga e fundit e lansuar me videoklip nga Yllka