Është kjo këngëtarja Vjollca Haxhiu e cila kohëve të fundit po paraqitet mjaft aktive në rrjetet sociale

Nuk ka shumë kohë dhe vetëm sa ndau me fansat e saj imazhe nga Londra në shoqëri me gruan e bukur të medës Luljetën,shkruan Kosovarja

E sot, ajo ka treguar që është e pasionuar pas udhëtimeve dhe se nuk e ka frikë aspak udhëtimin me aeroplan

Ajo ka postuar imazhe nga aeroplani, duke treguar edhe destinacionin që është Baseli

Kaq shpejt u kthye nga Londra. Atraktiviteti saj nuk po ka të ndalur ,me sa duket Vjollcës nuk po i zihet vendi- vend