Pas largimit të saj në Zelandën e Re, publiku gjithmonë e më shumë kishte kureshtje dhe mall për këngëtaren e njohur Vesa Luma

Në daljen e parë në Tiranë, pas muajve shkëputje, Vesa ishte sot e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në programin ‘Trokit’ në IN Tv

Që në nisje të bisedës Ermali tha se prej faktit qe njihen prej vitesh kjo bisedë do të mbaronte shumë shpejt e nuk do të mjaftoheshin minutat televizive

Nga ana tjetër Vesa shtoi se zgjodhi të ishte me të në këtë dalje televizive, duke vlerësuar qasjen e Ermalit në intervistat e tij

Siç të dy parandjenin, intervista solli shume rrëfime për herë të parë. Vesa tregoi se shpërngulja në Zelandën e re ishte e gjitha për Lianin, pavarësisht se në momentin më kritik pyeti vetën “Ç’dua unë këtu

Çfarë ndodhi me vogëlushin e saj? Ishte e vështirë ta përballonin në skajin tjetër të botës

Ermali e ngacmon edhe për look-un e saj të ri, ndaj të cilit Big Basta ka një reagim epik. Zbulojini të gjitha në videot e mëposhtme