Janë ndër çiftet më simpatike në estradën tonë

Edhe martesa e tyre vite më parë bëri bujë të madhe, bëhet fjalë për këngëtarin Sinan Hoxha dhe bashkëshorten e tij, Andrra, shkruan Indeksonline

Së fundi, çifti për festat e fundviti po qëndron në qytetin e Nju Jorkut

Nga atje dyshja kanë sjellur një imazh ku shihen duke shkëmbyer puthje në mes të qytetit

Ndryshe, Sinan do të performojë në Nju Jork në natën e ndërrimit të motit