Besim Dina është ndër humoristët dhe prezantuesit më të dashur në vend

Ai ka thyer rekord shikueshmërie me emisionin e tij tashmë shumë vjeҫar “Oxygen”, shkruan ORAinfo

Gjithmonë me mysafir të veҫantë e me biseda plot humor, e bëri për vete një publik shumë të gjërë

Besimi ka filluar të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet

E këtë javë, mysafire e ftuar ka qenë këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, me të cilën ai ka publikuar një foto në Instagramin e tij

Albëria është me të vërtetë një artiste e madhe, por edhe një femër shumë atraktive