Ryva Kajtazi po vazhdon aktivitetet e saj në muzikë

Ajo së fundi ka postuar një imazh nga aeroporti i Prishtinës duke mos treguar se për ku është nisur

Me një veshje sportive por e grimiuar dhe flokë të rregulluara, këngëtarja e njohur dukej në formë të mirë dhe goxha atraktive

Kujtojmë që Ryva është nënë e një vajze dhe ka kohë që nuk ka publikuar një këngë të re