Renee sot feston ditëlindjen e katërt dhe prindërit e kanë befasuar

Vajza e këngëtarëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, sot feston ditëlindjen e saj të katërt

Me rastin e kësaj date të veçantë për të dhe prindërit e saj, Renee përveç urimeve ka pranuar edhe një befasi të bukur nga prindërit

Ata i kanë organizuar një festë përrallore ku edhe i kanë ftuar shoqërinë për t’u argëtuar

Pak nga festa që po mbahet me rastin e ditëlindjes së vogëlushes Renee ua sjellim nëpërmjet disa fotografive në vazhdim./Lajmi.net