Djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, Endrit Thaçi dhe vajza e nënkryetarit të LDK-së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri kanë vendosur që të mos jenë as shokë në rrjetet sociale

Nuk dihet arsyeja e prishjes së raporteve të dy fëmijëve të dy politikanëve, të cilët më parë ishin përfolur që janë edhe në lidhje. Shkruan GazetaExpress.

Mendohet se ata kështu i kanë dhënë fund çdo lidhje duke mos qenë shok as në rrjetet sociale, së paku në Instagram sepse për rrjetet sociale ndoshta ata e vazhdojnë lidhjen e tyre, s’paku shoqërore