U bë e njohur që kur u shpall Miss Albania dhe tani Almeda Abazi është shumë e përfolur në media e në publik

Ajo pastaj vazhdoi karrierën në Turqi ku edhe u martua me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saisman

Tani ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë

E në ditët e fundit të shtatzënisë Almeda ka vendosur ta ndryshojë edhe stilin e flokëve të saj./ORAinfo