Emily Ratajkowski vjen me provokimin e radhës

Nuk ka ditë që nuk provokon. Edhe këtë herë modelja e njohur i ka provokuar…

Lexo më shumë
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme

Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet…

Lexo më shumë
Lexo më shumë