Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik

Ata para pak ditësh janë bërë prindër

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo