Seriali Më Fal, po vazhdon të shfaqet në televizionet tona

Aktori Turk, Onder Atakanlı, i cili i dha jetë rolit të “Mahirit” në serialin “Më fal” është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke publikuar imazhe nga më të ndryshmet

Onderi u lind në Ankara në vitin 1984, ai ka studiuar në Universitetin e Ankarasë, shkruan rtv21.tv Në jetën reale, “Mahiri” në vitin 2017 është martuar dhe ka një jetë të lumtur

Këtë e dëshmon vazhdimisht me publikimin e fotografive ku shfaqet afër bashkëshortes së saj