Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku duket me një stil mjaftë interesant të veshjes./ORAinfo