Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo