Mihrije Braha ka publikuar një imazh në rrjete sociale

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj

Komente këto prej nga me të ndryshmet, ishte njëri koment i cili mori vëmendje

Këngëtarja, mori pjesë në dasmën e Gresa Behlulit ku këndoi disa këngë dhe ndezi atmosferën

Por Mihrije, mungoi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit, u shtuan dyshimet se nuk ishte e ftuar por ajo ka treguar arsyen e mungesës

Ishte një fanse e cila i ka komentuar duke e pyetur se pse ka munguar, ‘Shumë bukur Mihrije por nuk te kemi pa te Remzia në darsem, je shumë e bukur