Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

E në këtë ditë me borë, Mihrija duket se e ka ftohtë. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto të trashë dhe me lesh

Kaq bukur po i rri