Vajza e Shyhrete Behlulit sot feston ditëlindjen

Pa dyshim që gjatë gjithë ditës ajo do të pranojë urime e dhurata të shumta, shkruan “Kosovarja

Nuk mungoi as kunata e saj Learta, me një postim që bëri në rrjetin social Instagram duke uruar Njomzën me fjalët më të mira që ekzistojnë

Me këtë veprim kuptojmë që ato kanë një raport mjaft të ngushtë me njëra tjetrën, sikur të ishin motra

Shyhrete Behlulin e gëzon tej mase ky fakt, dhe kjo e bënë të jetë vjehrra më e lumtur. /Kosovarja