Ajo bëri bujë të madhe që kur ishte në lidhje me reperin e njohur Majk

Majlinda Zeka është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar

Ajo dhe marrëdhënia e saj më ish-partnerin Majk dhe djali i tyre Roan kanë tërhequr një vëmendje të madhe tek publiku

Majlinda shpesh herë publikon video dhe foto me vogëlushin Roan, mirëpo, pak më parë Majlinda ka publikuar nje foto ku shihet në një moshë me Roanin dhe e ka bashkangjitur më një foto të djalit të saj

Në të shihet se ngjashmëria mes tyre është e madhe dhe se Roan është një kopje e nënës së tij