Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare, ja kush eshte ai

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje të fshehtë mes moderatores të “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë,…

Kur Nora del në rrugë nuk mungon ndriçimi

Është artistja më e suksesshme dhe më e kërkuar si në vend ashtu edhe në diasporë. Nora Istrefi hyn në listën më të ngushtë të atyre këngëtareve që me çfarëdo që është prezantuar tek publiku gjithmonë është pritur mirë, shkruan…

Asu del me të dashurin, pamja e saj ju lë ‘gojëhapur’

Ajo është një aktore dhe modele shumë e njohur turke. Rolet e Melisa Pamuk u bënë tejet të njohura brenda dhe jashtë kufijve turk,. Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin…

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula kaluan mbrëmjen bashkë?

Ledri Vula është një ndër personazhet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, por edhe pse lidhjet e tij kanë qenë të shumta ai vazhdon ende të jetë beqar dhe akoma nuk ka qenë gati për të bërë hapin e madh.…

Pse Remzies ia don zemra këngën e Halil Hamzës

Karrierë të dëshmuar, këngë të mirëfillta, dhe performanca të veçanta. Remzie Osmanin, të gjithë e mbajnë mend si ka ardhur në skenë, dhe se si me të parën u kap suksesi i saj në majet më të larta, shkruan Kosovarja.…

Remzie Osmani merr poza, kështu e quan vajza e saj Riola

Përveç bukurive natyrore, vera vë në pah edhe bukurinë e shumë femrave të estradës. Nga pushimet në vende të ndryshme të botës, ato mahnisin me pamjen dhe linjat trupore, shkruan “Kosovarja”. Në mesin e tyre edhe këngëtarja e njohur Remzie Osmani,…

Ledri Vula me urim të veçantë për ditëlindjen e babait të tij

Ledri Vula përmes rrjeteve sociale, e ka uruar babain e tij, Agronin me rastin e ditëlindjes. “Nga zemra ime tek e jotja babë. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua. Urime ditëlindjen”, ka shkruar reperi. Për ndryshe, “Rio” mban…

Kaltrina befason me pamje në fotografinë e fundit

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër. Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut. Ajo është shumë e përfolur edhe…

Dasma po afrohet, Afrona Dika fillon përgatitjet për festën e beqarisë

Ka disa muaj që Afrona dhe Blero dhanë lajmin se do çojnë raportin e tyre një hap tutje, atë të martesës. Madje, Afrona zbuloi detaje se ajo bashkë me shoqërinë e saj të ngushtë do organizojë festën e beqarisë në…

Grida Duma feston ditëlindjen, surprizohet në mesnatë!

Grida Duma, ish-deputetja e PD-së ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të. Nuk ka munguar edhe një surprizë për ish-deputeten e PD-së në mesnatë. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme një grup të rinjsh, studentë të saj në orën…