Cilën këngëtare te estrades e ka vajzë teze Genta Ismajli?

Në Kosovë më shumë se çkado kemi këngëtar e këngëtare, shumica në një konkurrencë të ashpër me njëri tjetrin, sepse ky është një treg i vogël me konkurrencë të madhe, ku çdo njëri pretendon një pozicion më të favorshëm, shkruan…

Ami dhe Ermali sjellin pamjet e para nga pushimet

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë lënë pas angazhimet në punë, për të pushuar disa ditë. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe nga pushimet. Çifti u fotografuan pranë pishinës, ku po merrnin rreze dielli, ndërsa…

Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në rrugë, kjo është gjendja

Tash e një kohë, Arbana Osmani është komentuar për një lidhje dashurie me Eduart Grishaj. Arbana Osmani gjatë ditës së sotme është shoqëruar nga Eduart Grishaj, ani pse ende nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen. Dyshja janë parë sot në…

U nda nga i dashuri, në këtë gjendje ka përfunduar Dua

Ajo është duke bërë “NAMIN” në botën e muzikës. Krahas angazhimeve që ajo ka fal një karriere të suksesshme, kënëgtarja shqiptare, Dua Lipa gjen kohë edhe për pushim. 23 vjeçarja përmes disa fotografive të publikuara në llogarinë e saj në…

Çka po ndodh kështu me pamjen e Arianës

U bë e njohur si gruaja e Ermal Fejzullahut dhe tani, Ariana Fejzullahu është jnë emër shumë i përfolur ën publik. Ajo dhe këngëtari tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt. Gjatë kësaj kohe Ariana…

Ariana shtatzënë del me shoqe, befason me pamjen e saj

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut. Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse. Ariana tani është shtatzënë në…

Taynën e keni pa, e keni pa, por asnjëherë kështu s’e keni pa

Senzacioni i vitit të kaluar Tayna, po vazhdon të jetë ndër personat më të komentuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”. Jo më kot ka marrë këtë epitet pasi që secilën herë vjen me diçka të fuqishme duke ngreh pas vetes…

Ja pse martesat në moshë të pjekur janë më të lumtura se ato në moshë të re

Për fat të keq, ka marrëdhënie që nuk përfundojnë me një fund të lumtur. Kjo ndodh sepse presioni i shoqërisë mund të bëhet më i fortë se dëshirat reale dhe njerëzit nxitojnë të martohen dhe të krijojnë familje, sepse kanë…

Vajzat e Lutfi Hazirit po ‘palojnë’ para në banka, kjo është pasuria e tyre

Tri vajzat e Lutfi Hazirit, përveç se u bënë të njohur në publikun kosovarë për bukurin e tyre, ato tashmë kanë filluar edhe të “palojnë” pare në bankë. Vajzat e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit kanë fiks 15…

Bënë jetë luksoze por sot Adelina ia huq me të madhe

Adelina Tahiri dikur ishte një këngëtare mjaft aktive në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”. Edhe pse nuk qëndroi gjatë ajo arriti të bëjë publikun për vete saqë edhe sot numëron fansa të shumtë. Jeta e saj bashkëshortore me avokatin milioner me…