Ëmbëlsirat nuk janë ndryshe, kush nuk do e donte një sikur Arbnorën

Simboli i bukurisë nuk mund të përkufizohet ndryshe pos me emrin e Arbnora Ademajt, shkruan “Kosovarja”. Një femër e kompletuar në të gjitha aspektet si në fizionomi ashtu edhe në karakter. Nuk po del të jetë e zonja vetëm në…

Lume Dakaj vjen me hite të reja

Nuk janë të pakët ata që kanë bërë emër në skenën tonë muzikore dhe që jetojnë e veprojnë jashtë vendit, shkruan “Kosovarja”. Pëlqimi i këngëve të tyre nga fansat e shumtë i ka bërë që të vazhdojnë punën edhe më…

Loredana e befason Getinjon me dhuratë për ditëlindje

Getinjo sot feston ditëlindjen. Getinjo sot feston 28 vjetorin e lindjes, meqë rast ka pranuar shumë urime nga familjarët, miqtë dhe kolegët. Përveç urimeve, ai pranoi edhe një befasi të këndshme nga kunata e tij, Loredana, e cila i bëri…

Fjolla publikon foton më interesante nga pushimet

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën. Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë. Fjolla është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private e të cilën nuk…

Afrona nis festën e beqarisë, kaq nuse e bukur është bërë

Afrona Dika është modelja e njohur shqiptare e që u bë e njohur pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Blero. Ata së shpejti do ta bëjnë dasmën e përgatitjet e të cilës kanë filluar t’i bëjnë qysh tani, përcjell ORAinfo.…

Kështu dukej Loredana para se të bëhej e famshme

Loredana Zefi ka pak kohë që ka humbur babain, të cilin e kujton vazhdimisht përmes fotografive që i publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Së fundi, rep-artistja ka postuar një imazh, të cilin e kishte shkrepur vite më parë, e…

Nëna e Ledri Vulës mbron ish të dashurën e reperit pas kritikave të shumta për photoshop

Dua Lipa reagoi pasi atë e akuzuan se përdori photoshop për të ndërhyrë në fotot kur ishte e vogël. Saktësisht ajo u akuzua se kishe ndërhyrë në foto duke i fryrë buzët. Shumë nga ndjekësit dhe shoqëria e Dua Lipës…

Erëza Jusaj ekspozon në bikini, nuk i lë vend imagjinatës

Edhe pse e re në moshë Erëza Jusaj me hapa të shpejtë është bërë pjesë e komentimeve në mediat e shoubizit, shkruan “Kosovarja”. Jo më kot ka marrë epitetin ‘Miss Peja 2017”. Me bukurinë dhe linjat bombastike trupore që posedon…

Endrit Thaçi takoi Bill Clinton, mori disa këshilla nga ai

Bill Clinton dhe Madeleine Albright vizituan Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit. Madje, ditën e djeshme u përurua dhe busti i Madeleine Albright, ku qytetarë të shumtë ishin mbledhur për të falenderuar të dy krerët e lartë, për kontributin e…

Ja kush është modelja joshëse pranë Ledri Vulës

Ledri Vula ka realizuar foto pranë modeles joshëse. Ledri Vula e ka publikuar një foto në Instagram e cila është shkëputur nga xhirimet e klipit të tij të fundit, shkruan lajmi.net. Në foton e postuar pranë tij shihet modelja seksi,…