Edhe Gold AG mbjellë flokët: Ja si po duket

Një prej problemeve më të mëdha për meshkujt dikur ishte rënia e flokëve. Por, me teknologjinë e zhvilluar dhe intervenimet me cmime të cilat mund të përballohen pothuajse nga secili, një gjë e tillë më nuk mund as që të…

Jonida Maliqi si rrallë herë, provokon me foto në bikine

Përfaqësuesja e shqipërisë në Eurovision, Jonida Maliqi ka publikuar një fotografi nga më të rrallat, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka sjellë disa imazhe nga pushimet e vitit të kaluar, ku shfaqet shumë atraktive në bikine të bardha. Edhe pse zotëron një…

Ambasadorja e ëmbël e Kosovës, shfaqet me shumë stil

Përveç si një grua e politikane e zonja, ajo posedon dhe një bukuri e sharm. Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku vlerësohet se ka përfaqësuar denjësisht shtetin e Kosovës, shkruan “Kosovarja”. Ajo ka qenë përherë një ndër politikanet më të…

Kjo foto e Oriolës me Noizyn dhe anëtarët e tjerë të “OTR” tregon shumë për raportin mes tyre

Oriola tash e një kohë komentohet për raportet për raportet me anëtarët e “ORT”. Oriola Marashi është pjesë e labelit “OTR”, por kanë qarkulluar thashetheme se ajo dhe Noizy i kanë prishur raportet, shkruan lajmi.net. Por, një fotografi që e…

Lorena Haliti shfaqet shumë hoot në foton e fundit

Lorena Haliti është modele shqiptare që jeton dhe vepron në Amerikë, ajo së fundi ishte pjesë e klipit të Ledrit ‘Rio’, shkruan lajmi.net. Pamja e jashtme e bukuroshes shqiptare gjithmonë arrin të tërheq vëmendjen e mediave rozë. 21 vjeçarja ka…

Ëndrra e çdokujt, Shkurta bëhet me veturë të re super-luksoze

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, shkruan ORAinfo. Shkurtën e gjejmë…

Kaq shumë ke vuajtur në dashuri?” – Përgjigjia e Fifit do ju emocionojë [VIDEO]

Fifi do jetë e ftuara e radhës në emisionin “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhiavdyli, ku përveç projekteve muzikore, këngëtarja flet dhe për jetën private. Ka qenë Aulona ajo që e ka pyetur Fifin edhe për pjesën e dashurisë,…

Ka filluar të rritet, kujt po i ngjan djali Almedës apo ‘Çënarit’

Modelja e njohur Almeda Abazi njihet si ndër femrat më të bukur shqiptare, shkruan “Kosovarja”. Ka kohë që jeton dhe vepron profesionin e saj në Turqi. E pikërisht kjo jetesë atje ia mundësoi të gjejë fatin e jetës. Modelja është…

Beatrix Ramosaj nuk ka gjumë, sjell imazhe nga shtrati

Beatrix Ramosaj është një artiste shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here di të provokojë me imazhet e sjelluara, shkruan lajmi.net. Në orët e vona të natës këngëtarja ka postuar disa video në Instastory nga dhoma e gjumit…

Fero: Unë një rresht me repovat, 10 repera kajnë

Reperi Fero mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Gjesi” në T7 ku foli për projektin e tij të fundit “Ride or Die” ku pjesë e klipit është dhe e dashura e tij, Arbenita Ismajli. Por, krahas projektit, Fero…