Kim Kardashian edhe njëherë tregon se është ‘bombë’, ‘çmend’ pushuesit në Kosta Rika

Kim Kardashian bashkë me motrën e saj Kourtney Kardashian të premten kaluan kohë së bashku duke shijuar pushimet në Kosta Rika. Kim, mori gjithë vëmendjen me linjat e saj trupore. Ajo kishte veshur një palë bikine me ngjyrë të zezë.…

Befason ‘bomba’ e RTK-së, shikoni grimin e ‘ҫuditshëm’ që e ka bërë

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive. Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK. Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.…

Nuk i ndahen luksit, djali i Adelinës ‘firmato’ edhe në plazh

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze. Adelina është…

Sot mot përvëlues, nga nesër rënie drastike e temperaturave

Në fundjavë nxehtë me intervale më të gjata me diell. Javën e ardhshme rënie e lehtë e temperaturave me mundësi për shtrëngata me shi. Nga dita e diel, fusha jostabile me masa më të freskëta ajrore nga Atlantiku, gradualisht do…

Genta ‘çmend’ ndjekësit nga pushimet, filmon trupin nga afër në bikini

Genta Ismajli po shjon pushimet në bregdet. Genta Ismajli tash e sa ditë ka lënë pas gjitha angazhimet për të pushuar për disa ditë. Këngëtarja është në top-formë, e këtë gjë e bën të ditur përmes disa fotografive që i…

Anastasiya ‘godet’ sërish, ky imazh bomastik ju lë pa fjalë

Format e Anastasiya Kvitkos ju lënë pa tekst. Provokimet me fotografi për Anastasiya Kvitkon janë bërë një gjë e zakonshme, modelja ruse ka ndarë fotografinë e radhës ku brenda pak minutave ka marrë pëlqimin e mijëra ndjekësve. Të pasmet e…

Edonë shumë po lakmon modelizmin. Mos po e lë këngën?

E nisi karrierën qysh në moshë të re e më nuk u ndal. Flasim për Edona Llalloshin e cila ka dëshmuar bindshëm talentin e saj që nga koha kur nisi këtë rrugë drejt muzikës, shkruan “Kosovarja”. Publiku çdo herë është…

Era Istrefi ja qet ‘flakën’ Tiranës, kaq provokuese është veshur

Era Istrefi është njëra këngëtaret më të pëlqyera në estradën shqiptare e sidomos edhe në atë ndërkombëtare. Ajo së fundmi ka publikuar këngën në bashkëpunim me motrën e saj Norën. Ky bashkëpunim po del të jetë shumë i pëlqyer nga…

Rina Balaj ekspozon linjat e saj perfekte

Kështu po shijon vikendin artistja nga Istogu. Pas publikimit të duetit me Adelina Ismailin, reperja Rina Balaj ka filluar të mbushet me energji për sezonin veror. Si një numër i madh artistësh edhe 19 vjeçarja ka vendosur ti ndajë disa…

Gylsereni del në qytet bashkë me të dashurin e ri, kaq e lumtur po duket

Nurgul Yesilcay është aktorja më e njohur turke. Ajo konsiderohej për vite si një ndër më të bukurat e Turqisë. Mediat turke flasin se ajo së shpejti do të martohet dhe fotot e saj me burrin janë bërë publike. Ajo…