Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po niset për në Gjermani me Kushtrimin dhe Matinin

Bashkë me ta është edhe nëna e saj, Drita