E veshur me fustan të ngushtë, Kejvina provokon nga ballkoni i hotelit

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat vjen tërhqëse si asnjëherë më parë. Modelja kishte veshur një fustan të ngushtë me ngjyrë të verdhë, në të cilin theksonte format trupore. Ajo…

Ky Mercedes ka 3.4 milionë të kaluara, pronari thotë se do ta vozisë deri në vdekje

Ndërsa prodhuesit e makinave të reja po pretendojnë se prodhimet e tyre dizel janë në gjendje të arrijnë 500000 km me mirëmbajtjen e duhur, realiteti na tregon të kundërten. Makinat e vjetra nuk mund t’ju ofrojnë komoditetin apo sigurinë e…

Meda i thotë gruas: Çka t’më thuash ti unë e bëj

Nuk është se kanë qenë gjithmonë kështu, por martesa ndër vite e ka bërë të vetën. Këngëtari i njohur Meda së bashku me gruan e tij cilësohen si një ndër çiftet më të dalluar, për përkushtimin dhe respektin që kanë…

Me fustan të shkurtë, Marina “çmend” Londrën

Ajo bëri “namin” kur bëri publike lidhjen e saj me reperin, Getti. Marina Vjollca ka vendosur që pushimet e saj t’i fillojë në kryeqytetin e Anglisë, ajo ka publikuar disa imazhe nga ky vend. Moderatorja nga Shqipëria shfaqet shumë elegante…

Meshkujt bëjnë 76 minuta në ditë thashetheme, më shumë se femrat

Thashethemet janë pjesë e përditshmërisë tonë dhe të gjithëve na ndodh të dëgjojmë të flasin për dikë teksa jemi ulur për të pirë një kafe. Nëse perëndimorët ulen në kafene dhe përfundojnë me shpejtësi kafen, tek ne ndodh krejt e…

Pacientja 106 vjeçe nga Opoja “befason” doktorin Haxhi Avdyli me ankesën e saj

Deputeti nga radhët e LDK-së, Haxhi Avdyli, i cili me profesion është mjek, ka treguar sot për një paciente të veçantë të cilën e ka trajtuar. Avdyli, përmes faqes së tij në Facebook, ka thënë të ketë pritur në vizitë,…

10 fakte interesante për Islandën, një nga shtetet më të lumtura në botë

Islanda është një nga vendet më të bukura në botë. Në të ndodhet Dettifoss, një nga ujëvarat më të mëdha në Evropë, ai ka koloninë më të madhe të zogjve të mëdhenj dhe një nga akullnajat më të mëdha. Popullsia…

Enca ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve me foto nga shtrati, shikojeni çfarë ka veshur

Enca Haxhia ka postuar edhe një fotografi provokuese në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja u shfaq me një fustan të shkurtër e shumë të ngushtë, në të cilin kishte vënë në plan të parë gjoksin bombastik. Për…

Ky është serbi i dashuruar pas shqiptarëve: Në dhomë mban flamurin e Kosovës dhe atë të Shqipërisë

Ky është serbi që dashuron Kosovën dhe popullin shqiptar. Kjo është fjalia që në dëgjim të parë mund t’i vërë në dyshim një numër të madh të shqiptarëve, për shkak të raporteve të tensionuara me dekada në mes këtyre dy…

E dini pse qajnë gratë shtatzëna? Ja disa arsye qesharake

Dashur padashur gratë shtatzëna ledhatohen nga pak për shkak të qenies që mbajnë brenda vetes, por me të drejtë sepse çdo gjë ju falet gjatë asaj periudhe. Por hormonet bëjnë të vetën pavarësisht se ato urrejnë ta dëgjojnë këtë gjë.…