Pse meshkujt vuajnë më shumë se vajzat kur ndahen?

Fundi i një marrëdhënieje nuk është i drejtë për askënd. Meshkujt lëndohen, vajzat gjithashtu. Papritur lidhja e lumtur që kishin nuk është më. Mirëpo, edhe në rastet kur ndarja pritet nga të dyja palët, janë meshkujt ata që lëndohen më…

Shkurte Fejza pritet ta këndojë “Jo nuk ndahet Mitrovica” në koncertin e Unikkatilit

Me datën 27 korrik në qytetin e Mitrovicës saktësisht do të performojë reperi shqiptar i njohur si Unikkatil. Ai në paralajmërimin që e ka bërë ka deklaruar se : “Me rastin e ribashkimit të Mitrovicës, me 27 korrik është e…

Dera që do zgjidhni të hapni zbulon shumë rreth personalitetit tuaj

Shikoni me kujdes secilën prej këtyre dyerve dhe zgjidhni një në bazë të formës, ngjyrës dhe detajeve të vogla. Më pas lexoni detajet që nuk i dinit për personalitetin tuaj. Hapni një derë dhe zbuloni mesazhin e veçantë që universi…

Kjo është jeta luksoze e Kemalit dhe gruas së tij edhe jashtë serialit

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen është një prej çifteve më të përfolura turke. Të dy janë aktorë shumë të njohur dhe me rolet e tyre u bënë shumë të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.…

Sa duhet të ushtroni për të pasur një trup si Kim Kardashian – Tregon Kimi

Kim Kardashian është e bekuar me famë, pasuri, fëmijë të adhurueshëm, dhe me një fundshpinë, që shumica e vajzave duan ta kenë. Edhe pse nuk publikon shumë foto nga palestra si motra e saj Khloe, Kim i kushton shumë kohë…

Njihuni me 6 faktet që nuk i dinit për vezët

Pulat nuk janë zogjtë e vetëm që bëjnë vezë të ngrënshme Vezët mund të përgatiten në shumë mënyra dhe mund të përdoren për gjëra të ndryshme si te ushqimi, dekorimi i ëmbëlsirave dhe trajtimi i problemeve të thjeshta familjare si…

Modelja ruse që u fut në fushë gjatë Ligës së Kampionëve këtë javë vjen në Kosovë

Në finalen e Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham gjithë vëmendjen e mori dicka tjetër. Bëhet fjalë për modelen ruse, Kinsey Wolanski, e cila gjysmë e zhveshur u fut në fushë, duke ndërprerë lojën për disa minuta. E Wolanski…

Ky është ‘bossi’ i Sinanit e Andrrës

Një çift i hareshëm, i ëmbël, që çdoherë reflekton pozitivitet, duke bërë që publiku ta dojë shumë. Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani veçohen si ndër çiftet më të dashura në showbizin shqiptar, shkruan “Kosovarja”. Ata vazhdimisht shfaqen…

Fansi i lutet Dafinës, këngëtarja i kthen përgjigje epike!

Dafina Zeqiri sot me anë të një fotografie ka uruar 22 qershorin, ditën e verës.Por, ajo që mori vëmendje ishte edhe një koment që një adhurues ka lënë në fotografinë e këngëtares. Fansi i është lutur që ajo të ia…

Çiljeta e përserit prap : Xheneti është nën këmbët e nënës

Këngëtarja e famshme shqiptare Çiljeta Xhilaga, së fundmi është bërë tejet spirituale. Ajo po agjëron gjatë muajit të shenjtë të myslimanëve, Ramazanit, ndërsa shpesh e kemi parë edhe të mbuluar me shami në kokë, në shenjë respekti për religjionin të…