Miriam Cani është një prej këngëtareve më të pëlqyera në vend

Biondina simpatike, ka edhe një stil unik në veshje, ajo njihet për elegancë dhe paraqitje çdo herë me shumë shije

Miriam edhe në një imazh që ka realizuar së fundi ka ardhur me një veshje interesante, por që dukej mjaft mirë

Këngëtarja u paraqit në një fustan ekstravagant me ngjyrë të zezë, të kombinuar me syze dielli dhe dorëza të së njëtës ngjyrë, përndryshe ajo duke për mrekulli./Indeksonline