Fryrjet, dhimbjet e kokës, pagjumësia, mungesa e vullnetit dhe lodhja konstante, tregojnë se e keni ngarkuar për së tepërmi mëlçinë dhe se është koha e fundit që të ndërmerrni masa

Lëngu natyral për pastrimin e mëlçisë

PËRBËRËSIT:

125 g lakër të freskët
1 limon
25 g selino
1 dardhë
1 rrënjë xhenxhefili prej 150 g
500 ml ujë

Përgatitja

Të gjithë përbërësit i përzieni në blender dhe çdo mëngjes e pini nga një gotë në lukth të thatë, për së paku tri javë