Kida dhe Lyrical Son njoftuan se kishin bashkuar forcat për një projekt të ri

Kishte kohë që Kida po paralajmëronte projektin e saj të ri, projekt ky që fansat e saj e pritnin me padurim

Dje erdhi konfrimimi nga Kida dhe Lyrical Son për bashkëpunmin mes tyre

Se si do të titullohet kënga dhe kur do të publikohet nuk ka ndonjë informatë, por dihet se kënga do të jetë me videoklip

Këngëtarja përmes Instagramit ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj nga klipi i ri. /Lajmi.net