Dyshja e shumë hiteve dhe këngëve të pashtershme, më në fund kanë bashkuar forcat dhe erdhën me një bashkëpunim të përbashkët, shkruan Kosovarja

Këngëtarët e mirënjohur, Gili, dhe Buraku me grupin Fama kanë ardhur për herë të parë me një projekt të ri, i cili titullohet “Susta

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Ilir Berani, orkestrimi u finalizua nga Florent Boshnjaku, ndërsa pamja vizuale iu është besuar On Air Media

Tani, kënga është lëshuar edhe në kanalin Youtube me videoklip, ku sekuencat mbresëlënëse të klipit nuk mungojnë aspak. /Kosovarja