Një këngëtare e suksesshme, me një karriere të gjatë në skenën muzikore

Projektet që ka sjellur Ryva Kajtazi, gjithmonë janë pëlqyer dhe vlerësuar nga publiku, shkruan “Kosovarja

Veç kësaj, këngëtarja dallohet për stilin e veshjës që e bën të veçant. Imazhet plotë sharm nuk mugojnë asnjëherë nga ajo

Së fundi Ryva shfaqet me një grim më ndryshe se herave tjera, e që padyshim shkëlqen edhe kësaj radhe

Ajo përmes kësaj fotografie ka paralajmëruar se është duke sjellur një befasi për publiku

Se çfarë do të jetë, mbetët të zbulohet nga vet këngëtarja

Ndryshe, Ryva është e martuar dhe nënë e një vajze. Dorela është ajo që ia ka ndryshuar jetën këngëtares për të mirë./Kosovarja