Aktorja 32-vjeçare e lumtur pranë burrit të saj

Aktorja turke Gözde Duru i dha jetë rolit të “Hasretit” në serialin “Më fal”. Ajo është shumë më ndryshe për nga pamja fizike, një “Hasret” me flokë më të gjata dhe shumë më elegante

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, kështu duke publikuar imazhe nga më të ndryshmet

“Hasreti” u lind në Turqi në vitin 1987

Aktorja 32 vjeçare përfundoi shkollën në Departamentin e Radio Televizionit të Universitetit Başkent

Ndërsa, në vitin 2011, ajo mori hapin e saj të parë në karrierën e saj të aktrimit me serinë “Al Yazmalım

Në serialin “Beni Affet”, Gözde fillojë të njihet me karakterin e “Hasretit”, një vajzë që me çdo kusht dëshiron ta fitojë dashurinë e një burri të martuar

Kujtojmë se aktorja Gözde Duru apo “Hasreti” është martuar në vitin 2015 me Gökçe Belge./21Media