Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

Të dy bashkë po kalojnë pushime të bukur, ku sot Hamza ka publikuar një foto të cilën duket se ia ka bërë Gëzimja

Në këtë foto, Hamza po duket paksa i hutuar./ORAinfo