Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar shoqen e saj për ditëlindje

E ajo që bie në sy është se në këtë foto, Fjolla po duket shumë e dobët