Ditë e veçantë për familjen Fejzullahu Familja Fejzullahu është njëra ndër familjet më të njohura dhe më të dashura për publikun

Falë karrierës së suksesshme 50-vjeçare të Sabri Fejzullahut dhe po ashtu edhe karrierës së suksesshme të të birit, Ermalit, kjo familje është në qendër të mediave rozë dhe gëzon respekt të madh

Në familjen Fejzullahu sot shënon një ditë e veçantë

Djali i madh i Ermalit, Arti feston ditëlindjen e 11-të dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta shkruan rtv21.tv

Është Nera, gjyshja që e ka uruar Artin me fjalët më të mira, me të cilin mburret

“Arti i Nanes sote e ke diten e lindjes #11 , urime krenaria ime , mburrja ime dashnia ma e madhja e ime .festofshim pa numer ditelindjen tane .Te don Nana shum, shume”, ka shkruar Nera krahas fotografisë së Artit të publikuar në Instagram