Së fundi kanë qarkulluar thashetheme se Roza Lati dhe Stine kanë filluar romancë të re

Këto thashetheme kishin filluar pasi moderatorja e kishte ftuar në emision ishin e saj, pra Stinen

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Roza nuk i ka shpëtuar pyetjes se a është ribashkuar me Stinen

“Unë dhe Stine kemi kuptuar që ne të dy bëjmë shumë zhurmë në botën e shoubizit, kështu që ne e shfrytëzojmë. Stine është artist, ka familjen e tij, ka vajzë, unë gjithashtu kam jetën time. Jemi miq shumë të mirë, e repektojmë shumë njëri-tjetrin”, ka sqaruar Roza Lati./Lajminet