Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë

Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë

Por, ajo që bie në sy është një koment i këngëtarit Ermal Fejzullahu, i cili duket se ka tentuar të lëshojë një ‘fore

Ermali shkruan: “Thuj le t’kesh pak se s’po dihet çka është”, koment ky që asesi nuk mund të pranohet dhe po luftohet që të evitohen këto lloj batutash për personat me ngjyrë

E megjithëse Shoshi i ka ndaluar komentet në këtë postim pas komentit të Ermalin, opinionisti shqiptar Olti Curri e ka kapur dhe e ka postuar në Instagramin e tij

Olti thotë se të paktën Ermalit nuk i takon aspak të bëjë këtë lloj shakaje