Prezantuesja e njohur, Elita Rudi dhe këngëtari, Gjiko, para paka javëve janë bërë prindër për herë të parë

Ata e quajtën djalin e tyre me emrin, Zëri

E pas lindjes, Elita ka humbur shumë peshë mirëpo, duket se ende nuk ka ardhë në formën e dëshiruar

Këtë po e dëshmon me fotot që i poston duke mos e ekspozuar trupin./ORAinfo