Lidhja me këngëtarine njohur, Albatrit Muqiqin, e bëri të njohur në publik e media Egzonën

Ajo është tani shumë e përfolur në publik dhe çdo ngjarje në jetën e saj bëhet lajm

Egzona është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të ndryshme nga jeta e saj

Sot, ajo ka postua rnjë foto ku shihet se ka shkuar në punë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj ‘mahnitëse’./ORAinfo