Learta Jakupi po mbetet në krye të listës të nuseve më të përfolura në estradë , shkruan Kosovarja

Një person shumë i thjesht e që shpejt u bë fokus i gjithë mediave rozë, shkak për këtë martesa e saj me djalin e Shyhrete Behlulit

Ajo madje çdo ditë po tërheqë secilën herë e më shumë vëmendjen e mediave, me postime të ndryshme nga përditshmëria saj

Por, siç duket i pëlqejnë kur e duan dhe e lavdërojnë

Ashiqare po vërehet se e ka veten shumë në qejf, ajo ka shpërndarë një status të një faqeje në instagram që e kanë quajtur Learten bukuroshe

Ehpo, nuk e ka dhe keq, sepse e rëndësishme është që njeriu të dojë vetën e tij në radhë të parë./Kosovarja