Seveni është djali i dy këngëtarëve shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë, Sunaj Saraqi dhe Vera Orucaj

Reperi shqiptar është shumë i talentuar në muzikë dhe ka treguar se prindërit e tij e kanë ndihmuar me ide dhe i kanë trashëguar talentin, shkruan lajmi.net

Dhe tani, Seveni ka publikuar një fotografi teksa shfaqet me nënën e tij, imazh ky i realizuar kur reperi ishte fëmijë

“Dashuria e jetës time”, ka shkruar ai

Këngëtari Saraqi po vazhdon të jetë i angazhuar në muzikë i cili tash e një kohë është mes Kosovës e Amerikës