Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet pa grim dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo