Meda dhe bashkëshortja e tij janë prej çifteve me të komentuara në estraden shqiptare

Meda dhe gruaja e tij, Lulja kanë një vajzë dhe ata të dy shkrihen pas saj

Lulja ka postuar një foto të së bijës, ku ajo shihet me një paruke në kokë

Me flokë të gjatë dhe një buzëqeshje të madhe në fytyrë, vogëlushja duket mjaftë e lumtur, ndërkohë që e ëma e saj e quan “Barbie”./gazetametro