Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në publik e në media

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë pjesë e mediave rozë

Çifti në vitin 2016 janë bërë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin, Ansi

Si Sinani ashtu edhe Andrra, tregohen mjaft aktiv edhe në rrjete sociale, në të cilat po publikojnë imazhe të shumta nga përditshmëria

Para disa orëve nusja e Sinanit, Andrra publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet Sinani bashkë me Ansin

Në fotografi vërehet një ngjashmëri e madhe mes Sinanit dhe birit të tij. /Rtv21