Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj ka filluar pushimet në Angli

Nga atje ajo ka sjellur disa imazhe të ndryshme ku edhe ka treguar se po kalon kohë dhe momente të veçanta

E veshur thjeshtë, me xhinse dhe bluzë të zezë të kombinuar me xhaketë lëkure teksa mbante një kafe në dorë, Dhurata dukej në top formë

“Sepse ky moment e meriton një moment” ka shkruar Dhurata përkrah imazhit

Ndryshe, ka kohë që Dhurata nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor./Indeksonline