Dasma e tyre ishte si në përralla

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj në qershor të vitit që lamë pas u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl

Ata organizuan një dasmë tejet luksoze me miqtë dhe familjarët në Miami të Floridës, edhe pse nuk kishte shumë të ftuar

Kështu, Dreshaj në rrjetet sociale solli albumin e dasmës, imazhe këto të papublikuara më herët në të cilat çifti duken për mrekulli

Këngëtarja shqiptare bën jetë tejet të shtrenjtë dhe dinamike falë bashkëshortit milioner të saj