Blero mbetet emri më i diskutuar i gjinisë mashkullore në estradë. Kjo sepse postimet e tij po vazhdojnë të nxisin polemika të ndryshme brenda dhe jashtë vendit

Këngëtarin e njohur e shohim shpesh në faqen e tij personale, duke lëshuar thënie dhe fotografi nga më të ndryshmet, ku sapo ti shohësh të përngjajnë me trazimet e tij, shkruan Kosovarja

Ndonëse, është në lidhje tashmë e disa vite me modelen e njohur, Afronën, ai ende nuk po i lë këto postime, duke lënë sinjale nga më të ndryshmet të vaujtjes së tij në rrjetet sociale

Mëngjesi i sotëm, e gjeti atë të shoqëruar në ritmet e disa thënieve, të cilat i kishte ndarë me ndjekësit e tij, teksa flisnin për anën e tij vuajtëse, duke mos lënë gjurmë për të kuptuar se kush qëndron mbrapa tyre

Interesante kjo gjendja e tij. Shikojeni. /Kosovarja