Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij Afrona po martohen dhe ai i ka dhënë detajet e dasmës për ‘Mirage

Këngëtari Blero gjatë një interviste të fundit për ‘Mirage’ ka treguar edhe disa detaje për dasmën e tj me Afronën, shkruan lajmi.net

Ai madje ka treguar se kush do të jenë disa nga të ftuarit dhe ka zbuluar shumëçka tjetër. Bashkë me Bleron në intervistë ishin edhe dy këngëtarët e rinjë Gasso dhe Fisi të cilët folën për projektin e tyre të përbashkët me Bleron

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë që ua sjellim në vazhdim