Afërdita Demaku është këngëtarja kosovare e që u bë tejet e njohur që në paraqitjen e parë

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik

Talentin për muzikën duket se ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Dona e cila është bërë po aq e njohur sa edhe nëna e saj

Sot Afërdita ka publikuar një foto të saj, ku shihet se Dona se është rregulluar dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo