Hana
8001 Articles0 Comments

‘E lodhur por e lumtur’, shikoni si po duket gruaja e ‘Kemalit’ pas lindjes

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë një prej çifteve më të pëlqyera nga kinematografia turke Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre më martesë para pak viteve dhe para një muaji u bënë prindër për herë të parë Ata u bënë prindër…

Rashel Kolaneci tregon linjat atraktive

Rashel Kolaneci prej ditësh po shijon pushimet në Greqi nga ku edhe po sjell imazhe të ndryshme provokuese Modelja dhe moderatorja e njohur një të tillë e ka publikuar edhe së fundi në llogarinë e saj në Instagram Rashel tregoj…

Horoskopi ditor, e shtunë 1 qershor 2019

Dashi Kush ka kaluar një gjendje debulese fizike, gjatë fundjavës do të ketë përmirësim. Do të ketë rizgjim ndjenjash dhe emocionesh pozitive për dashurinë Po ashtu periudhë mjaft interesante parashikohet edhe për sferën profesionale, ndaj nuk duhet të izoloheni. Duhet…

Ju kujtohet Hana Cakuli? Kjo është sot familja e saj

Vite më parë, ajo ishte vlerë e shtuar në skenën muzikore shqiptare me stilin e veçantë dhe projektet që mbahen mend edhe sot Por, ka një kohë të gjatë prej kur këngëtarja Hana Cakuli është pasivizuar nga skena muzikore Ajo…

Sa me stil e ka veshur Egzona vajzën e saj

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve Egzonën…

E dini për këngëtare, por shikoni për çka është diplomuar Gresa

Gresa Behluli është këngëtarja që këtë kohë është tejet e përfolur Para një muaji ajo i dha fund beqarisë me një dasmë që bëri bujë të madhe në publik e media rozë Gresa po vazhon të jetë ende një këngëtare…

Gëzimja rregullohet e vishet të dal për iftar. Kush po e shoqëron?

Nusja e këngëtares së njohur po vazhdon të jetë një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë. Gëzimja për shtëpinë e burrit të saj po dëshmon çdo ditë e më shumë që është një nuse e kompletuar, shkruan “Kosovarja”.…

Adelina poston foto e veshur me shumë stil

Adelina Tahiri ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat si çdo herë vjen e veshur nga markat e njohura Adelina Tahiri publikoi dy fotografi të reja, në të cilat u shfaq e veshur e tëra në…

Shih shih, Remzija në çfarë muzike live shkon të dëgjojë në Turqi

Zakonisht jemi mësuar që vetëm këngëtarët tanë të këndojnë kudo, si në vend ashtu edhe në diasporë Janë ata të cilët gjithmonë krijojnë atmosferë për këdo, dhe për të argëtuar veten e tyre gjejnë fare pak kohë, kjo si shkak…

Vështirë ta njihni Marina Vjollcën në fotografinë e fundit

Marina Vjollca është shfaqur krejt ndryshe në fotografinë e fundit Marina Vjollca ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi, në të cilën u shfaq tejet elegante Moderatorja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur…